Etkinlikler

  • Sosyaliz Biz

Uygulamalı Seminer: Çocuğuma Nasıl Masal Okumalıyım?

Date: Kasım 15, 2016 Author: joujou Categories: Etkinlikler, Genel

Çocuğunuza masal anlatmayı işin uzmanından öğrenmek istemez misiniz?

* Sesli kitap okumak için tüyolar

* Sesi ve nefesi doğru kullanma teknikleri

* Doğal sesini bulma çalışması

* Sese karakter vererek okumak

* Yaşa göre kitap/masal seçimi

Hepimiz masallarla büyüdük. Günümüzde de çocuk gelişiminde masalın rolü çok güçlü. Bu seminer çocuklarımıza hikaye/ masal okurken bize yardımcı olacak çeşitli uygulamalar ve egzersizler ile tasarlandı. Psikoloğumuz Gül ÇELİK ise açılış konuşmasında masalları çocuk gelişiminde nasıl kullanabileceğimizi, doğru masalı seçmenin püf noktalarını anlatacak…

Açılış Konuşması: Psikolog ve Oyun Terapisti Gül ÇELİK

Konuşmacı: Masal Anlatıcısı, Tiyatro Oyuncusu ve Eğitmen Sıla TOPÇAM

Yer: Kou Jou Oyun ve Aktivite Evi

Tarih: 29 Kasım 2016 Salı

Saat: 18:30 – 20:30

Ücret:30,- TL

afis_masal

Kontenjanımız 14 kişi ile sınırlıdır. Detaylı bilgi ve KAYIT için bizi 362 72 74 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Sıla Topçam Kimdir?

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden 2008 Yılında mezun oldu. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Tiyatro Bölümünde Yüksek Lisans yapmaktadır. Tezini Anlatıcılık üzerine hazırlamaktadır. Judith Liberman’dan anlatıcılık eğitimi almıştır. İzmir’de çeşitli kitabevlerinde, sahnelerde, okullarda, toplantılarda yetişkinlere ve çocuklara masal anlatmaktadır.

http://duszamanimasalcisi.blogspot.com.tr/2015/02/ben-sla-dus-zaman-masalcs.html

https://www.facebook.com/Düş-Zamanı-Masalcısı-739543732804711/

Psikolog Gül Çelik Kimdir?

Gül Çelik, Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2004 yılında psikolog ünvanı ile mezun olmuştur. 9 yıldan beri İstanbul ve İzmir’in tanınmış özel ilköğretim okulları 2. kademesinde ve okul öncesi eğitim kurumlarında Psikolog olarak görev almıştır. Meslek hayatı içerisinde çeşitli eğitimler almıştır. Özellikle okul olgunluğu (ilköğretime hazıroluşluk) konusunda sertifikalı uygulayıcıdır. Aynı zamanda oyun terapisti olan Gül Çelik, kurucusu olduğu Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çocuk aile ve ergen danışmanlığı yapmaktadır.

https://www.facebook.com/psk.GulCelik/

Önemli Not: Öğretmenlerimiz de seminerimize katılıyor olduğundan seminere çocuk getirilmemesini önemli rica ederiz.

Kou Jou’nun duyurularını düzenli olarak almak için çocuğunuzun/ çocuklarınızın doğum tarihlerini info@koujou.com.tr adresine bildirebilirsiniz.

Tags: , , , , , ,