Parti Organizasyon

  • Sosyaliz Biz

Parti Organizasyon

birthday cake, party, parti, doğum günü, kutlama

KOU JOU’da artık özel parti organizasyonları yapılmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 

Kou Jou’da kutlanan doğum günü partileri hafızalarda unutulmaz bir anı olarak kalıyor. 1-12 yaş arası çocuklarımızın partileri seçilen özel menüler kişiye özel hazırlanan pastalar ve uzman animasyon ekibi eşliğinde profesyonel şekilde organize ediliyor.

Kou Jou’da doğum günü partilerinin yanı sıra sınıf toplantılarınızı veya diğer özel gün kutlamalarınızı da yapabilirsiniz. Çocuklarınız öğretmen gözetiminde eğlenirken, siz de arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmenin keyfine varırsınız.

Arzu ederseniz Kou Jou’da sizin ve çocuğunuzun arzusuna göre temalı partiler tasarlamamız da mümkün. Korsan, prenses, Minnie Mouse, Sünger Bob, genç kız partileri… Siz arzu edin biz tasarlayalım…

Partilerinizi daha unutulmaz kılmak için size özel olarak hazırlayacağımız Pinyatalar ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Yine geniş kostüm portföyümüzden partinizin temasına göre seçeceğiniz kıyafeti kiralayabilirsiniz.

Kou Jou’da partiler çok eğlenceli… Sihirbazlar, palyaçolar, sürpriz oyunlar, balonlar, pinyatalar… Siz isteyin, biz yapalım… Çocuğunuz eğlensin, siz keyfini sürün… 

 

 

divorce lawyer los angeles