Biz Kimiz

  • Sosyaliz Biz

Biz Kimiz

 

Kou Jou Oyun ve Aktivite Evi, Şubat 2007’de kuruldu. Her şeyden önce, ana okulu öncesi, çocukların saatlik olarak yaşıtları ile bir araya gelecekleri, konusunda uzman öğretmenler gözetiminde oyun oynayabilecekleri, çok kalabalık ya da karmaşık olmayan, ancak bunun yanında çocukların sağlıklı fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek yeterli miktar ve kalitede uyaran bulunan bir yer hayal ettik. Hafta içi saatlerimizi sadece oyun gruplarına ve eğitsel faaliyetlere ayırdık.

Bu amaç doğrultusunda mekanımızı da çocukların ebeveynlerini görmeden oynayabilecekleri, ancak ailelerin onları izleyebilecekleri şekilde tasarladık. Giriş katta çocuklarımız kendilerine ait alanda oynarken, ebeveynler diledikleri takdirde veli bekleme salonumuzda televizyondan kapalı devre kamera sistemi ile çocuklarını izlerken çaylarını yudumlayabilmektedirler. Yine isteyen veliler Kou Jou’nun çocuk gelişimi kitaplığından  faydalanabilirler.

Kou Jou çocukların yeteneklerini geliştirebilecekleri, arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekleri ve enerjilerini boşaltabilecekleri eğlenceli bir mekandır.

 

plastic surgery in atlanta ga